مجله تفریحی و خبری

پر جستجوترین سوالات در مورد رمزارزها کدامند؟

پر جستجوترین سوالات در مورد رمزارزها کدامند؟

اقتصاد آنلاین حسین قطبی؛ آنچه مردم در نهایت در گوگل جستجو می‌کنند، بینش خامی را در مورد طرز فکر واقعی ارائه می‌دهد که اغلب علاقه، ترس و طیف وسیعی از احساسات آنها را در مورد یک موضوع خاص آشکار می‌کند. برای شناسایی احساسات سرمایه‌گذاران در میان بازار در حال حاضر نزولی رمزارزها که هنوز به انتهای خود نرسیده است، کوین تلگراف عمیقاً در وب جستجو کرد تا بیشترین سؤالات گوگل در مورد ارزهای دیجیتال را پیدا کند.

۱۰ جستجوی برتر گوگل مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده، افزایش کنجکاوی را در میان سرمایه‌گذاران عمومی نشان می‌دهد که با دو «چرا»، سه «چیست» و پنج «چطور» نشان داده می‌شود. در تصویر زیر، بیشترین جستجوهای مرتبط با رمزارزها در گوگل را از بالاترین به پایین ترین رتبه لیست شده است و در ادامه به بررسی چند مورد از آن‌ها می‌پردازیم.

۱۰ سوال برتر از رمزارزها که در گوگل جستجو شده‌اند

۱. رمزارز (کریپتوکارنسی) چیست؟

حتی پس از سیزده سال اختلال در امور مالی سنتی  و پیدایش بیت‌کوین و صنعت رمزارزها، محبوب‌ترین سوالی که سرمایه‌گذاران عمومی از گوگل می‌پرسند، این است که «ارز رمزنگاری شده چیست». با حجم جستجوی جهانی (GV) 256000، این سوال چندین بار، اولین جستجوی مرتبط با کریپتو گوگل را تحت الشعاع قرار می‌دهد. این موضوع نشان دهنده شکاف موجود و وجود دامنه وسیع در آموزش توده‌ها در مورد ارزهای دیجیتال است. با این حال، علیرغم تضاد آشکار منافع، کارآفرینان رمزارز از سراسر جهان اختلافات خود را کنار گذاشته و توافق دارند که آموزش توده‌ها در مورد ارزهای دیجیتال، می‌تواند به عنوان یک کاتالیزور برای پذیرش جریان اصلی عمل کند.

۲. کریپتو چیست؟

دومین سوال پرطرفدار در مورد ارزهای رمزنگاری شده در گوگل، در کمال تعجب، فقط تکرار سوال اول است که می‌گوید: «کریپتو چیست». این سوال GV 54000 را ثبت کرد که وقتی با نسخه سوال اول ترکیب می‌شود، زمینه آموزش توده‌ها در مورد ارزهای دیجیتال را به شدت تقویت می‌کند.

پر جستجوترین سوالات در مورد رمزارزها کدامند؟

در واقع سوالات از نوع “چیست و چرا” عدم درک مردم جهان و نیاز به گسترده کردن منحنی یادگیری برای سرمایه گذاران جدید و مشتاق را برجسته می‌کند.

۳. چگونه در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

در رتبه سوم برای اکثر جستجوهای محبوب گوگل، اولین سوال مرتبط با سرمایه گذاری قرار دارد، “چگونه در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنیم”. این سوال با GV 44000 گوگل، نشان می‌دهد که با وجود طولانی شدن بازار نزولی رمزارزها، علاقه به سرمایه‌گذاری‌های کریپتو افزایش یافته است. کلمات کلیدی این سوال همچنین نیاز به ساده‌سازی فرآیند سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کنند. این امر مستلزم طراحی مجدد پلتفرم‌های معاملاتی است تا آنها را برای سرمایه‌گذاران جدید که از امور مالی سنتی خارج می‌شوند، بصری‌تر کند.

۴. ماینینگ کریپتو چیست؟

کسب رتبه چهارم با GV 37000، جستجوی گوگل است که به طور شگفت انگیزی طبیعی ترین پیشرفتی است که در هنگام یادگیری عمیق در مورد اکوسیستم کریپتو انجام می‌شود. سرمایه‌گذارانی که درکی در سطح پایه از اکوسیستم کریپتو دارند، تمایل دارند استخراج را به عنوان وسیله‌ای برای کسب درآمد غیرفعال از طریق ارزهای دیجیتال امتحان کنند.

پر جستجوترین سوالات در مورد رمزارزها کدامند؟

دیدگاه استفاده مجدد از یک کامپیوتر قدیمی برای به دست آوردن ارزهای دیجیتال با پشتیبانی از شبکه، جستجوی محبوبی است که مربوط به روزهای اولیه کریپتوکارنسی است. با این حال، سکوهای استخراج خارج از قفسه به ماینرهای تازه کار این امکان را داده است تا استخراج ارز دیجیتال را به عنوان یک شغل قابل دوام در نظر بگیرند.

۵. چگونه ارز دیجیتال بخریم؟

با توجه به محبوبیت فزاینده ارزهای رمزنگاری شده، جستجوی “چگونه رمزارز بخریم” جایگاه پنجم را به عنوان پرجستجوترین کلمات کلیدی مرتبط با کریپتو در گوگل به خود اختصاص داده است. این سوال با GV 36000 در جستجوی گوگل، نشان دهنده علاقه آشکار به خرید ارزهای دیجیتال است. بازارهای نزولی اغلب به عنوان جدول زمانی عالی برای سرمایه گذاری با بازده بالا در نظر گرفته می‌شوند. با توجه به کاهش قیمت‌ها، سرمایه‌گذاران موجود و جدید در رقابت برای شناسایی چنین سرمایه‌گذاری‌هایی هستند، زیرا احساس می‌کنند، بازار آماده بازگشت به یک روند صعودی می‌شود.

۶. چرا کریپتو در حال سقوط است؟

تاثیر بازارهای نزولی طولانی مدت، در جستجوهای برتر گوگل دیده می‌شود، زیرا سرمایه گذاران سعی می‌کنند، پاسخی برای این سوال بیابند که «چرا کریپتو سقوط می‌کند». ثابت شد که بازار نزولی سال ۲۰۲۲ برای چندین اکوسیستم کریپتو فاجعه بار بود و میلیون‌ها دلار را یک شبه از بین برد. در نتیجه، جستجوی گوگل نشان دهنده میزان GV 33000 برای این سوال بود.

پر جستجوترین سوالات در مورد رمزارزها کدامند؟

سقوط مداوم قیمت‌ها، همراه با عدم حمایت آشکار برای کاهش سقوط، احساسات منفی سرمایه‌گذاران زیادی را در سراسر جهان ایجاد کرد. با این حال، علی‌رغم زیان‌ها، تورم در امور مالی سنتی، سرمایه‌گذاران را وادار کرده است که بیت‌کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال محبوب را به ‌عنوان پوششی در برابر کاهش قدرت خرید در نظر بگیرند.

۷. رمزارز چگونه کار می‌کند؟

یک سوال اساسی که توسط سرمایه گذاران امروزی پرسیده می‌شود، “ارز رمزگذاری شده چگونه کار می‌کند”. این جستجو با GV 27000، هفتمین سوال پرطرفدار در گوگل در مورد ارزهای دیجیتال است. پس از ضررهای عظیم، عموم مردم در مورد عملکرد داخلی یک پروژه کریپتویی کنجکاو شده‌اند. درک نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال (یا یک پروژه کریپتویی خاص) به کشف ریسک‌های پنهان سرمایه گذاری در رمزارزها کمک می‌کند.

۸. چرا کریپتو نزولی و خراب است؟

پر جستجوترین سوالات در مورد رمزارزها کدامند؟

با پروژه‌های محبوبی مانند پالیگان که سرفصل‌های ثابتی را برای اختلالات سرویس ایجاد می‌کنند، عموم مردم می‌پرسند «چرا کریپتو نزولی و خراب است» که منجر به GV 21000 می‌شود. با توجه به اینکه پروژه‌ها به دلایل مختلف مجبور به توقف برداشت و مسدود کردن وجوه می‌شوند، سرمایه گذاران تمایل دارند، پاسخ‌ها را از طریق اینترنت پیدا کنند. این جستجو که در لیست ۱۰ برتر قرار می‌گیرد، افزایش بی سابقه در خاموش شدن سرویس‌ها را نشان می‌دهد. خدمات نا به هنگام و خاموش شدن بلاکچین محرک‌های اصلی احساسات منفی سرمایه گذاران هستند.

۹. چگونه یک ارز دیجیتال ایجاد کنیم؟

برای بسیاری ایده ایجاد، بازاریابی و فروش ارز دیجیتال خود بهتر از سرمایه گذاری در چیزی است که توسط دیگران ایجاد شده است. “چگونه یک ارز رمزنگاری شده ایجاد کنیم” نهمین عبارت جستجو شده در گوگل در فضای کریپتو با GV 14000 است. اکنون سرویس‌های خارج از اینترنت به هر کسی اجازه می‌دهند توکن‌های خود را راه اندازی کنند. با این حال، صرفاً راه اندازی یک ارز دیجیتال بدون هدف ارائه یک مورد استفاده، در دراز مدت با شکست مواجه می‌شود.

۱۰. نحوه معامله ارز دیجیتال؟

پر جستجوترین سوالات در مورد رمزارزها کدامند؟

آخرین مورد در لیست ۱۰ سوال برتر گوگل، “چگونه ارز دیجیتال را معامله کنیم” با GV 13000 است. با وجود افزایش محبوبیت رایج ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران به تحقیق در مورد روش‌های جدید تجارت این نوع دارایی‌ها ادامه می‌دهند. بر اساس حوزه‌های قضایی، پلتفرم‌های ارز دیجیتال شروع به ارائه خدمات متناسب با الزامات نظارتی منطقه کرده‌اند. در نتیجه، سرمایه‌گذاران باید برای شناسایی مناسب‌ترین پلتفرم‌ها برای تجارت کریپتو تحقیق کنند و در عین حال از رعایت قوانین محلی اطمینان حاصل کنند.

سلب مسئولیت: سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و سایر عرضه‌ اولیه‌های آن‌ها (ICO)  بسیار پرخطر و گمانه زنی است و این مقاله توصیه‌ای از طرف اقتصاد آنلاین یا نویسنده به عنوان سیگنالی برای خرید یا فروش رمزارزها تلقی نمی‌شود. از آنجایی که موقعیت هر فردی منحصر به فرد است، همیشه باید قبل از تصمیم گیری مالی با یک متخصص واجد شرایط مشورت شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.