مجله تفریحی و خبری

معرفی سریال درام ترکی Ah Nerede (Oh Where) + خلاصه و بازیگران

سریال Ah Nerede

Ah Nerede (عنوان انگلیسی: Oh Where) یک مجموعه تلویزیونی کمدی رمانتیک ساخت ترکیه به کارگردانی بولنت ایشبیلن و نویسندگی کوبرا سولون ، مریم دمیرلی است. نیل کسر و اوکتای چوبوکدر نقش‌های اصلی آن بازی می‌کنند. از شبکه استار تی وی پخش خواهد شد. این سریال اقتباسی از فیلم اورهان آکسوی «آه نرده» محصول ۱۹۷۵ است.

خلاصه داستان سریال Ah Nerede

سه پسر حاکم یکی از خانواده های سرشناس بورسا برای تحصیلات دانشگاهی به استانبول فرستاده شده اند آنها طوری زندگی می کنند که اصلاً انتظارش را نداشتند.پسر وسطی آنها مورات (کورهان هردوران) یک معتاد به قمار است که در زندگی شرط می‌بندد، در حالی که باید در رشته حقوق تحصیل میکرد..پسر کوچکشان عمر (باتوهان سرت) که فکر می کنند در رشته مهندسی تحصیل می کند، تبدیل به یک نوازنده شده است و در کافه ها کار می کند. پسر بزرگ آنها فریت (اوکتای چوبوک) غافل از خانواده خود، دانشکده پزشکی را ترک کرد و با پول پدرش به یک فاحشه ساز اصلاح ناپذیر تبدیل شد.

فریت که آرزوی ازدواج با دخترانی عاشق، زیبا و جوانی را دارد و در مقابل توجه دخترها مانند یک بچه لوس خوشگذرانی می کند و هرگز به یک نفر راضی نمی شود. او سه دختر مختلف را در مسیرهای مختلف دوست داشت و همه آنها را ماهرانه اداره می کرد تا اینکه با زهرا آشنا شد.

بازیگران سریال Ah Nerede

نیل کسر در نقش زهرا
اوکتای چوبوک در نقش فریت شربتلی اوغلو
تاریک پاپوچچو اوغلو در نقش حکیم شربتلی اوغلو
آیشه کوکچو در نقش سنیها شربتلی اوغلو
دریا آلابورا در نقش پریهان
مرت کریم در نقش علی
آسنا کسکینچی در نقش بورچاک
بارفه سنجک در نقش نیهال
ملیس اوزچیمن در نقش سرا
بالا اتابک در نقش حوریه
کورهان هردوران در نقش مورات شربتلی اوغلو
باتوهان سرت در نقش اومر شربتلی اوغلو
احسن ترکیلماز در نقش دویگو
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.