مجله تفریحی و خبری

بیوگرافی وینیسیوس جونیور

بیوگرافی وینیسیوس جونیور

وینیسیوس جونیور در برزیل بعنوان بازیکن سرشناس فوتبال شناخته میشود. وی در پست مهاجم با ۱۷۷ سانتیمتر قد، فعالیت دارد. این فوتبالیست خیلی زود در زمین بازی، عملکرد خوبی از خود نشان داد.

چکیده ای از بیوگرافی وینیسیوس جونیور

نام:وینیسیوس جونیور

زاده:۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۰۰

زادگاه:برزیل

سمت:فوتبالیست

قد:۱۷۷ سانتی متر

ملیت:برزیلی

بیوگرافی وینیسیوس جونیور

وینیسیوس ژوزه پایشائو د الیویرا جونیور با لقب وینیسیوس جونیور، در تاریخ ۱۲ ژوئیه سال ۲۰۰۰ در یک خانواده فقیر آفریقایی- برزیلی  دیده به جهان گشود. او دارای دو برادر و یک خواهر می باشد. وینیسیوس جونیور از همان کودکی، علاقه ی وافری به توپ فوتبال داشت و به همین دلیل، توسط والدینش در مدرسه فوتبال ثبت نام شد.

بیوگرافی وینیسیوس جونیور,تصاویر وینیسیوس جونیور,وینیسیوس ژوزه پایشائو د الیویرا جونیور

وینیسیوس جونیور با ۵ سال سن در سال ۲۰۰۵، قراردادی با تیم باشگاهی فلامنیگو برزیل بست و به همین خاطر به درسش کم تر توجه کرد و در سن ۱۵ سالگی ترک تحصیل کرد و تمام اوقات فراغتش را مشغول به فوتبال شد.

عکس های وینیسیوس جونیور,وینیسیوس جونیور و همسرش,افتخارات وینیسیوس جونیور,زندگینامه وینیسیوس جونیور

همسر وینیسیوس جونیور

وینیسیوس جونیور، در حال حاضر مجرد است و وارد زندگی مشترکی نشده است اما چند وقت پیش، خبری مبنی بر این که وی با یک مجری ۲۳ ساله وارد یک رابطه پنهانی شده؛ منتشر گردید. اخبار منتشر شده در سال ۲۰۱۹ به این شرح بود که وینیسیوس با یک وبلاگ نویس ۲۳ ساله برزیلی به نام ماریا خولیا مازالی، رابطه عاشقانه ای آغاز کرده است. پیغامی که وینیسیوس جونیور پس از انتشار این خبر در زیر پست وبلاگ نویس برزیلی گذاشت؛ خبرساز شد. وینیسیوس در این پیغام، برای ماریا خولیا شکلک قلب گذاشته تا رابطه ی بسیار جدی آن ها را تائید کند.

عکس مادر وینیسیوس جونیور,فعالیت های وینیسیوس جونیور

فعالیت های وینیسیوس جونیور

وینیسیوس جونیور از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۷ به مدت ۱۲ سال برای تیم باشگاهی فلامینگو بازی کرد و از سال ۲۰۱۷ بمدت یکسال مجددا با همین تیم قرارداد بست و توانست ۷ گل را در ۳۷ بازی به ثمر برساند.

در سال ۲۰۱۸ وینیسیوس جونیور در تیم رئال مادرید کاستیا به مدت نیم فصل بازی کرد و توانست ۵ گل را در طول ۷ بازی به ثمر برساند. این بازیکن جوان، نظر تیم رئال مادرید را به خود جلب کرد و همین امر باعث شد تا در سن ۱۶ سالگی اش، به تیم رئال مادرید ملحق شود و برای امضای قرارداد رسمی با این باشگاه، تا رسیدن به سن قانونی صبر کند.

وینیسیوس ژوزه پایشائو د الیویرا جونیور,عکس های وینیسیوس جونیور,وینیسیوس جونیور و همسرش

وینیسیوس جونیور در تیرماه سال ۱۳۹۷، در باشگاه رئال مادرید حاضر شد و با این باشگاه، قراردادش را بطور رسمی امضاء کرد.

در اسفند ۹۸ وینیسیوس جونیور برای نخستین بار در الکلاسیکو بازی کرد و در دقیقه ۷۱، گل اول این بازی را به ثمر رساند و در قرن ۲۱ تبدیل به جوان ترین گلزن ال کلاسیکو شد. تا پیش از این، لقب جوان ترین گلزن ال کلاسیکو به لیونل مسی تعلق داشت. درواقع وینیسیوس جونیور در سن ۱۹ سالگی توانست گل اول ال کلاسیکو را به ثمر برساند.

تصاویر اینستاگرام وینیسیوس جونیور,بیوگرافی وینیسیوس جونیور

از زمانی که وینیسیوس جونیور از باشگاه فلامینگو به رئال مادرید منتقل شد، توانست در چندین بازی رسمی حاضر شود. او همچنین نخستین بازی خود را در زمان سانتیاگو سولاری در لیگ قهرمانان اروپا ، دربرابر تیم ویکتوریا پلژن تجربه کرد و تنها ۵ دقیقه پس از ورود به بازی با ساختن گل پنجم، توانست نقش بسیار موثری را از خود برجای بگذارد و بر روی این گل، مشارکت مستقیمی داشته باشد.

افتخارات ورزشی وینیسیوس جونیور,وینیسیوس جونیور فوتبالیست

وینیسیوس جونیور با ۱۸ سال سن در طی این مسابقه توانست در زمان تجربه نخستین بازی در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان سومین بازیکن جوان تاریخ رئال مادرید بطور مشترک معرفی شود.

وینیسیوس جونیور، اظهاراتی درمورد سرمربی وقت رئال مادرید به نام سانتیاگو سولاری داشت؛ به این شرح که سولاری تابحال، کمک های زیادی به او کرده و باعث شده تا با ذهنی شفاف، متمرکز بر روی فوتبال و پیشرفت در آن شود و احساس خشنودی و رضایت فراوانی از این بابت دارد.

زندگینامه وینیسیوس جونیور,مقام های وینیسیوس جونیور

افتخارات وینیسیوس جونیور

۱. رئال مادرید :

> لالیگا :۲۰۱۹- ۲۰۲۰

> سوپر جام فوتبال اسپانیا:۲۰۱۹

> جام باشگاه های جهان :۲۰۱۸

افتخارات ملی وینیسیوس جونیور,بیوگرافی وینیسیوس جونیور,عکس وینیسیوس جونیور

۲. ملی

– زیر ۱۵سال برزیل:

کوپا آمریکا زیر ۱۵ساله ها:۲۰۱۵

– زیر ۱۷سال برزیل:

کوپا آمریکا زیر ۱۷ساله ها:۲۰۱۷

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.