مجله تفریحی و خبری

بهترین بازی های روبلاکس (Roblox)

بهترین بازی های روبلاکس (Roblox)

باما همراه باشید که اینبار میخواهیم به برترین بازی های روبلاکس Roblox اشاره داشته باشیم. سبک روبلاکس یک پلتفرم ساخت بازی آنلاین بوده که مناسب کودکان نیز بوده است که در این زمینه میتوانید با گزینه های بسیاری سروکار داشته باشید که براساس سلیقه خود میتوانید دنیای بازی روبلاکس را طراحی و سپس در آن حضور پیدا کنید. البته در این زمینه بسته به نوع بازی با مزایا و محدودیت هایی مواجه خواهید شد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم داشت.

بهترین بازی های روبلاکس

در میان برترین بازی های Roblox قصد داریم ۱۳ مورد از بهترین بازی روبلاکس را برایتان معرفی کنیم که بی شک اگر از دوست داران این صنعت باشید بازهم با گزینه های جدید و خوبی سروکار خواهید داشت که نباید آنها را ساده از دست داد.

۱. بازی All Star Tower Defense

best roblox games 1

بازی All Star Tower Defense یک سبک مبارزه ای با امواج بسیاری از سمت دشمنان بوده است که این مورد سبب شده در سبک دفاع از برج گزینه خوبی برای سرگرمی باشد. استفاده از ویژگی های نوین در ساخت این بازی سبب شده تا از برج های قدیمی دور باشید چراکه قرار است با دشمنان بسیار قوی سروکار داشته باشید که این مورد نیازمند برج های جدید و قهرمانان قوی تر بوده است.

بازی All Star Tower Defense مملو از ماموریت های خطرناکی بوده که قرار است شمارا به مکان های انیمیشنی و کاملا خطرناک ببرد که باید از دارایی های خود دفاع کنید. با انجام هریک از مراحل این بازی میتوانید به جوایز بسیاری دسترسی پیدا کنید که برای تقویت نیروهای خود مفید هستند. امکان اجرای این گیم به صورت آنلاین و PVP نیز وجود خواهد داشت که در این زمینه باید با رقبای بسیاری از سراسر جهان به رقابت بپردازید.

۲. بازی Pet Simulator X

بازی Pet Simulator X یک سبک شبیه سازی از مجموعه حیوانات خانگی بوده است که در قالب یک بازی ماجراجویی از سراسر جهان گرد هم جمع  شده اند. در این بازی با جمع آوری سکه میتوانید اقلام و مواردی که نیاز دارید را خریداری کنید و بدنبال خرید خانه و حیوانات جدیدی باشید. بازی Pet Simulator X از سبک خوبی برخوردار بوده که با خیال آسوده میتوانید آنرا در اختیار کودکان خود قرار دهید زیرا فارغ از هرگونه صحنه های خشونت آمیز و درگیرانه ای بوده است.

۳. بازی Blox Fruits

best roblox games 3

بازی Blox Fruits الهام گرفته از Devil Fruit بوده که سبک و ساختار آن از انیمه One Piece انجام گرفته است. سبک و داستان بازی بسته به نوع میوه ای که میخورید ممکن است متفاوت باشد. با خوردن هر میوه موجود در این بازی میتوانید به قدرت های عجیب و غریبی دسترسی پیدا کنید که این موارد در انجام ماموریت های پیش رو تاثیرگذار خواهند بود زیرا بر مهارت های شما در دنیای پیشرفته بازی تاثیر خوبی خواهند داشت.

با افزایش مهارت و توانایی های خود میتوانید به سایر گیمرهای این بازی ملحق شوید و در نبردهای بسیاری که برایتان درنظر گرفته شده است حضور پررنگی داشته باشید. این بازی با سبک استراتژیک خوب خود میتوانید تمامی پیشرفت هایی که داشته اید را به تصویر بکشد. لازم به ذکر است بدانید که هر میوه موجود در بازی شامل یکسری نقاط قوت و ضعف بوده که باید آنها را شناسایی کنید تا در دفعات بعدی با مشکل مواجه نشوید.

۴. بازی Natural Disaster Survival

بازی Natural Disaster Survival برگرفته از PlayerUnknown’s Battlegrounds بوده است که در هریک از پناهگاه های بازی میتوانید چیزهای مختلفی پیدا کنید. امادگی لازم برای رویارویی با هرچیزی را داشته باشید زیرا باید از جان خود برای بدست آوردن تجهیزات و اقلامی که نیاز دارید بگذرید. در این زمینه ممکن است به آن دست پیدا کنید و ممکن است کشته شوید. این بازی روبلاکس به نوعی طراحی شده که ممکن است از طریق بلایای طبیعی برای کشتن شما استفاده شود که این مورد کار را برای رقبای شما آسان خواهد نمود. در دور اول این بازی باید از دست سیل ناگهانی فرار میکردید و حال باید از زلزله و موارد دیگری که در بازی Natural Disaster Survival نهفته است جان سالم بدر ببرید که مسیر سخت و دشواری را در پیش خواهید داشت.

۵. بازی Scuba Diving at Quill Lake

best roblox games 5

توضیح بسیار خوبی در خصوص بازی Scuba Diving at Quill Lake در سایت سازنده قرار گرفته که “اگر مادران ما در جوانی مارا در هنگام بازی با این گیم میدیدند قطعا به فکر راه انداختن این شغل برای ما خواهند بود” بوده است. در دنیای زیبای این بازی باید به فکر غواصی و پیدا نمودن الماس در دریاچه ای بنام کویل باشید. ارامش بسیار خوبی در این جزیره نهفته است که باید از ان استفاده کنید زیرا مطمئن نیستید که این آرامیش همیشگی خواهد بود یا خیر.

در یک تعطیلات بدنبال گنج باشید و از سد موانع و ماموریت هایی که بازی Scuba Diving at Quill Lake برای شما درنظر گرفته است عبور کنید. در این میان باید از غار های تیره و آب های عمیق بسیاری عبور کنید که این مورد نیازمند تجهیزات و آموزش های بسیاری خواهد بود که در طول مراحل میتوانید آنها را یاد بگیرید.

۶. بازی Theme Park Tycoon 2

این بازی را میتوان یک گزینه عالی برای سرگرمی دانست که سبک آن بدین شکل است که باید مدیریت یک شهر بازی را بعهده بگیرید که از این طریق میتوانید به مزایای بسیاری دسترسی پیدا کنید. این بازی شبیه سازی و مدیریتی از وسایل بسیاری برخوردار بوده که با خرید آنها میتوانید پارک تفریحی خود را به یک مکان ایده آل برای سرگرمی تبدیل کنید. مکانی که در آن افراد بسیاری برای تجدید روحیه به پارک آمده که هرچقدر بتوانید پارک زیبا و بهتری را در اختیار آنها قرار دهید قطعا سود بیشتری را کسب خواهید نمود. طراحی زیبا و گیم لی روان بازی میتواند شما را برای مدت زمان طولانی تری سرگرم نماید.

۷. بازی Work at a Pizza Place

best roblox games 7

بازی Work at a Pizza Place یک شبیه سازی از درست کردن پیتزا بوده است که در این شرایط میتوانید مواد بسیاری را برای آن درنظر بگیرید. بسته به شکل و شمایل و موارد بکارگیری شده در پیتزا میتوانید آنرا با قیمت های مختلفی به فروش برسانید که در این زمینه گزینه و و چالش های بسیاری برایتان درنظر گرفته شده است. با یادگیری بازی و پشت سرگذاشتن مراحل ابتدایی رفته رفته چالش های سخت تری برایتان درنظر گرفته میشود که این موارد نسبت به مراحل ابتدایی اصلا قابل قیاس نیستند زیرا بازی Work at a Pizza Place از یکم سیستم دشواری مراحل برخوردار بوده که در میام بازی های روبلاکس گزینه خوبی برای سرگرمی بوده است. لازم به ذکر است بدانید که این بازی از طراحی و صدا گذاری بسیار خوبی برخودار است.

۸. بازی Murder Mystery 2

بازی Murder Mystery 2 مانند امانگ یوس یک بازی سرگرم کننده و آنلاین بوده است که در آن باید بدنبال کشتن رقبای خود باشید. در طول مراحل بازی یکسری سکه و تجهیزات و اقلام مفید برای شما درنظر گرفته شده است که با استفاده از آنها میتوانید مواردی که بازی برایتان درنظر گرفته است را جمع آوری کنید و سپس با استفاده از این موارد بدنبال ارتقا و تقویت سلاح های خود باشید.

طراحی بازی به صورت ساده ای درنظر گرفته شده است که با اتاق های تو در تو بسیاری مواجه خواهید شد. گیم پلی ساده بازی میتواند گزینه خوبی برای سرگرمی باشد. این بازی از کاراکتر های بسیاری برخوردار بوده که نسبت به سلیقه خود میتوانید آنها را انتخاب و سپس در بازی حضور پیدا کنید.

۹. بازی Jailbreak

best roblox games 9

در سبک بازی های روبلاکس بازی Jailbreak گزینه جدید و خوبی برای سرگرمی بوده است که سبک هیجان انگیز آن میتواند شمارا برای مدت زمان خوبی سرگرم کند. این بازی در خصوص فرار از زندان بوده است که در نقش یک دزد باید ازدست پلیس هایی که در مقابل شما ایستاده اند فرار کنید. مراحل و چالش های هیجان انگیز بازی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید با قدرت تفکر خود بدنبال پیدا نمودن راهی برای فرار باشید که بی شک این موارد سبب تقویت گیم پلی بازی خواهند شد که نباید آنها را ساده از دست دهید. در ادامه میتوانید بازی های بیشتری را از لیست برترین بازی های Roblox دریافت کنید.

۱۰. بازی Super Bomb Survival

بازی Super Bomb Survival یک سبک متفاوت در میان بازی های روبلاکس بوده است که به شما این امکان را میدهد تا در دنیای خطرناکی بدنبال نقش آفرینی باشید. سبک بازی بدین شکل است که از اسمان بمب های بسیاری به صورت پیاپی برای کشتن شما ارسال میشود که با جاخالی دادن میتوانید به سمت پایین حرکت کنید و این مورد سبب حضور شما در دنیا های مختلفی خواهد شد که باید از سد موانع بیشتر و سخت تری عبور کنید. گیم پلی متفاوت بازی میتواند شما را برای دقایق خوبی سرگرم کند که در این زمینه بسته به نیازی که از بازی های روبلاکس دارید میتوانید برای مدت زمان خوبی سرگرم شوید. در ادامه مقاله برترین بازی های Roblox باما همراه باشید.

۱۱. بازی Speed Run 4

best roblox games 11

بازی Speed ​​Run 4 یک سبک پلتفرم شیک مانند در میان بازی های روبلاکس بوده که در فواصل کوتاهی جریان داشته اما ویژگی های خوبی را در خود جای داده است. در ابتدای بازی باید هدف گیری خود را مشخص کنید که با انجام اینکار میتوانید شلیک بهتری را داشته باشید. ۳۱ مرحله سرگرم کننده در بازی Speed ​​Run 4 وجود داشته که تمامی آنها از موسیقی های متفاوت و جذابی برخوردار هستند که این مورد سبب شد حتی گیم پلی خوبی در بازی بوجود بیاید.

از دیگر ویژگی های این بازی میتوان به نقشه موجود در آن اشاره داشت که براساس آن میتوانید شلیک های انجام گرفته خود را مشاهده کنید. از اصلی ترین ویژگی بازی که در توضیحات فوق نیز به آن اشاره شد میتوان صداگذاری بازی را نام برد که این مورد به تنهایی سبب جذابیت بسیاری در بازی خواهد شد.

۱۲. بازی Hide and Seek Extreme

بازی Hide and Seek Extreme در خصوص مخ فی کاری یک دانش آموز در مدرسه بوده است که گزینه های بسیاری را در پیش رو نداشته و از همین موارد محدود باید نهایت ایتفاده را ببرید. در مراحل این بازی هیجانات بسیاری نهفته است که با دستیابی به آنها میتوانید آگاهی خود از بازی Hide and Seek Extreme را افزایش دهید. این بازی تصادفی در مقایسه با گیم های دیگر از یکسری نقاط قوت خوب برخوردار بوده که به صورت تجربی میتوانید از انها استفاده کنید و سرگرم شوید.

۱۳. بازی Adopt Me

best roblox games 13

در لیست بهترین بازی های روبلاکس بازی Adopt Me آخرین گزینه معرفی شده بوده است که اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید بی تردید این بازی گزینه خوبی برای شما خواهد بود. در طول مراحل بازی باید از حیوانات خود مراقبت کنید که در این میان پوشیدن لباس و مراقبت از انها اصلی ترین هدف شما بوده که نباید در این زمینه کم کاری کنید. بازی Adopt Me امکان ساخت خانه تازه را به شما خواهد داد که میتوانید اقلام مربوط به آنرا براساس سلیقه خود طراحی کنید و به نوعی تزئین آن را آنگونه که دوست دارید انجام دهید. پلازا پیشنهاد میکند نظر خود را  در خصوص بازی های این لیست با ما در میان بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.